Články

Čtěte nové vydání magazínu Coach

V novém čísle trenérského magazínu Coach najdete například příběh trenéra amerického fotbalu Billa Belichicka, který se svými týmy celkem pětkrát uspěl v Super Bowlu. V prosincovém vydání čtěte i několik dalších zajímavých trenérsky inspirativních článků.

Druhá část LSŽB a LSŽD 2018/2019

Druhá část ligy žáků startuje o víkendu 24. - 25. listopadu. V příloze je uveden rozpis utkání pro obě skupiny. Do nadstavbovcé skupiny se započítávají všechny výsledky dosažené v základní skupině.

Čtěte nové vydání magazínu Coach

Na zdi měl plakát Dominika Haška, ale nakonec se rozhodl pro fotbal. A udělal dobře. Z Petra Čecha se stal jeden z nejlepších fotbalových brankářů na světe. Rozhovor s ním najdete v říjnovém vydání magazínu Coach, jehož editorial tentokrát tvořil olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa v hokeji Milan Hnilička.

Barry Smith pro Coach: Musíte zjistit, co hráč chce

Pracoval jako hokejový kouč v šesti zemích, sedmkrát vyhrál Stanley Cup, nyní pracuje pro Chicago Blackhaws. Řeč je o Barrym Smithovi. Rozhovor s legendou, která bude na podzim uvedena do sportovní Síně slávy v Buffalu, najdete v zářijovém vydání magazínu Coach. 

Změna v evidenci trestů!

Dne 06.09.2018 byla na výkonném výboru Českého svazu ledního hokeje z.s. schválena změna v Soutěžním a disciplinárním řádu ČSLH - čl. 529. Změna platí okamžitě pro všechny věkové kategorie.

Krajská soutěž mužů v nové podobě

Krajská soutěž mužů dozná v novém ročníku zásadních změn - opouští ji Kralupy nad Vltavou, které nahradí PZ Kladno v Krajské lize mužů, naopak nově se připojí čtyři týmy z loňského Meziokresního přeboru mužů a nováček soutěže SC Kolín "B".

Žákovská liga v novém formátu

O změně systému žákovských soutěží řízených Středočeským KVV bylo již rozhodnuto na aktivu klubů ligy žáků v druhé polovině dubna. Na "velkém" aktivu klubů SCK, který se konal ve čtvrtek 14.06.2018 byl nový ročník rozlosován.

Krajská liga mužů 2018/2019

Aktiv klubů potvrdil složení jednotlivých skupin Krajské ligy mužů a rozlosoval utkání pro následující sezonu. Jedinou změnu ve složení tak zůstává dodatečný postup Kralup nad Vltavou.