Články

Krajská soutěž mužů v nové podobě

Krajská soutěž mužů dozná v novém ročníku zásadních změn - opouští ji Kralupy nad Vltavou, které nahradí PZ Kladno v Krajské lize mužů, naopak nově se připojí čtyři týmy z loňského Meziokresního přeboru mužů a nováček soutěže SC Kolín "B".

Žákovská liga v novém formátu

O změně systému žákovských soutěží řízených Středočeským KVV bylo již rozhodnuto na aktivu klubů ligy žáků v druhé polovině dubna. Na "velkém" aktivu klubů SCK, který se konal ve čtvrtek 14.06.2018 byl nový ročník rozlosován.

Krajská liga mužů 2018/2019

Aktiv klubů potvrdil složení jednotlivých skupin Krajské ligy mužů a rozlosoval utkání pro následující sezonu. Jedinou změnu ve složení tak zůstává dodatečný postup Kralup nad Vltavou.

Každý trenér ti něco dá, říká pro magazín Coach Jaromír Jágr

"Nemůžeš si vybírat a pamatovat jen trenéry, kteří ti dali něco pozitivního. Všechno vás nějakým způsobem ovlivní. Negativní zážitky vám mnohdy dají víc než ty pozitivní," říká v červnovém vydání magazínu Coach legenda českého hokeje. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Změna v krajské lize. PZ Kladno střídají Kralupy

Mladý tým hokejistů PZ Kladno si v minulé sezoně uchoval příslušnost ke krajské lize, v novém ročníku ale jeho místo zaujmou Kralupy. Vedení kladenského celku nepodalo přihlášku. Svaz oslovil tým z prvního nepostupového místa nedávné baráže a klub z Mělnicka kývl.

Čtěte květnové vydání magazínu Coach

Proč si bývalý nejlepší házenkář světa Filip Jícha nemyslí, že ví o svém sportu všechno? To a mnoho dalšího se dozvíte v květnovém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Jak prorazit jako trenér v NHL? Čtěte nové vydání magazínu Coach

"Klepal jsem na cizí lidi a snažil se strčit někde nohu mezi dveře. Nakonec si mě všimli lidi z NHL a pozvali mě do kempu," říká o svých začátcích finský trenér a sportovní terapeut Marko Yrjövuori v novém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.