Články

Krajská liga v atraktivnějším provedení

Krajská liga mužů se po dvou letech nového formátu dočkala dalšího vylepšení. V úterý 28. května se v Praze na Strahově konal Aktiv klubů KLM, který měl za cíl po dvou sezonách vyhodnotit „nový“ formát ligy a zvolit model na soutěžní období sezon 2020/2021 až 2022/2023.

Změna procedury vhazování od 1. ledna 2019

Výkonný výbor ČSLH schválil na svém jednání návrh komise rozhodčích na úpravu pravidla 59 „Chybné vhazování“, jehož cílem je urychlení procedury vhazování.

Čtěte nové vydání magazínu Coach

V novém čísle trenérského magazínu Coach najdete například příběh trenéra amerického fotbalu Billa Belichicka, který se svými týmy celkem pětkrát uspěl v Super Bowlu. V prosincovém vydání čtěte i několik dalších zajímavých trenérsky inspirativních článků.

Druhá část LSŽB a LSŽD 2018/2019

Druhá část ligy žáků startuje o víkendu 24. - 25. listopadu. V příloze je uveden rozpis utkání pro obě skupiny. Do nadstavbovcé skupiny se započítávají všechny výsledky dosažené v základní skupině.

Čtěte nové vydání magazínu Coach

Na zdi měl plakát Dominika Haška, ale nakonec se rozhodl pro fotbal. A udělal dobře. Z Petra Čecha se stal jeden z nejlepších fotbalových brankářů na světe. Rozhovor s ním najdete v říjnovém vydání magazínu Coach, jehož editorial tentokrát tvořil olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa v hokeji Milan Hnilička.

Barry Smith pro Coach: Musíte zjistit, co hráč chce

Pracoval jako hokejový kouč v šesti zemích, sedmkrát vyhrál Stanley Cup, nyní pracuje pro Chicago Blackhaws. Řeč je o Barrym Smithovi. Rozhovor s legendou, která bude na podzim uvedena do sportovní Síně slávy v Buffalu, najdete v zářijovém vydání magazínu Coach. 

Změna v evidenci trestů!

Dne 06.09.2018 byla na výkonném výboru Českého svazu ledního hokeje z.s. schválena změna v Soutěžním a disciplinárním řádu ČSLH - čl. 529. Změna platí okamžitě pro všechny věkové kategorie.

Krajská soutěž mužů v nové podobě

Krajská soutěž mužů dozná v novém ročníku zásadních změn - opouští ji Kralupy nad Vltavou, které nahradí PZ Kladno v Krajské lize mužů, naopak nově se připojí čtyři týmy z loňského Meziokresního přeboru mužů a nováček soutěže SC Kolín "B".