Články

Radí skills kouč: Změna úhlu střely II

Průvodcem třetího dílu seriálu Radí skills kouč je podruhé za sebou Michal Broš, který navazuje na předchozí část a přidává další informace o tom, jak se změnou úhlu střely dají překonat bránicí hráči a brankáři. 

Radí skills kouč: Změna úhlu střely

Druhý díl seriálu Radí skills kouč se zaměřuje dovednost mladých hokejistů měnit úhel střely. Průvodcem videa je tentokrát Michal Broš, který prozradí několik tipů na to, jak se vyhnout blokujícímu hráči a jak překvapit a následně překonat brankáře. 

Ukončení mistrovských soutěží sezony 2020/2021

Sportovně-technická komise z pověření Středočeského Krajského výkonného výboru ČSLH v návaznosti na usnesení vlády České republiky učiněných v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., přičemž dle těchto opatření není s účinností od 11. 10. 2020 možné konání amatérských a mládežnických soutěží, a dále z důvodu, že konání amatérských a mládežnických sportovních soutěží je ve smyslu platného protiepidemického systému možné až od tzv. 3. stupně protiepidemického systému rozhodla o ukončení soutěží:

  • Krajská liga mužů Středočeského kraje
  • Krajská soutěž mužů Středočeského kraje
  • Soutěž 5. tříd středočeského kraje
  • Soutěž 4. tříd Středočeského kraje
  • Soutěž 3. tříd Středočeského kraje
  • Soutěž 2. tříd Středočeského kraje

Radí skills kouč: Vybruslená klička

Český hokej bude v nejbližších týdnech zveřejňovat instruktážní videa, ve kterých se skills koučové zaměří na nácvik hokejových dovednosti v podobě střelby, bruslení a práce s holí. Každý hokejista v jakékoliv věkové kategorii potom bude moct jednotlivá cvičení kdykoliv trénovat a zdokonalovat své dovednosti ať už na ledě či na suchu.