Seminář rozhodčích III.P

Datum: 15.09.2021 - 15.09.2021
Kde: Aula ČUS, Praha - Strahov
Adresa: Zátopkova 100/2, Praha 6

Vážení, dovolujeme si Vás pozvat na seminář a školení, které je určeno pro pomocné funkce – licence 3P (nové i stávající)

Obsah školení:

  • pravidla ledního hokeje
  • řády a předpisy ČSLH
  • elektronický zápis
  • systém obsazování Rozhodčí českého hokeje
  • nové informace a pokyny do sezóny
  • nový systém vyplácení odměn

Školení je určeno pro nové i stávající pomocné rozhodčí s licencí 3P a účast na školení je povinná pro získání licence 3P, ale i pro její prodloužení.

Pro účast na školení je nutné se registrovat na daný termín na adrese: https://rozhodci.stredoceskyhokej.cz

krátké zprávy

Pravidla ledního hokeje 2021/2022

Elektronická verze nových Pravidel ledního hokeje 2021/2022 je dostupná zde.  Přehled nejvýznamnějších změn v pravidlech pro sezonu 2021/22 je zde.

Školení a semináře pro rozhodčí

Na konci srpna a na začátku září proběhnou semináře a školení pro stávající rozhodčí i pro nové zájemce. Hledáme zájemce jak pro řízení utkání na ledě, tak i pro funkce pomocných rozhodčích ("v boxu" - zapisovatele, časoměřiče apod.) Z důvodu omezené kapacity jednotlivých událostí je nutné se na akce registrovat na adrese https://rozhodci.stredoceskyhokej.cz/.

Výjimka z karantény pro profesionály a reprezentanty

Ministerstvo zdravotnictví schválilo na návrh Národní sportovní agentury výjimku pro profesionální sportovce, reprezentanty a ostatní členy nezbytné pro konání akce. Při cestách ze zemí s velmi vysokým a vysokým rizikem nebudou muset tito lidé do pětidenní karantény. Podmínkou jsou přísná bezpečnostní opatření a tzv. „bublina“. Více informací naleznete v tiskové zprávě na webu NSA.