Archiv krátkých zpráv

Školení a semináře pro rozhodčí

Na konci srpna a na začátku září proběhnou semináře a školení pro stávající rozhodčí i pro nové zájemce. Hledáme zájemce jak pro řízení utkání na ledě, tak i pro funkce pomocných rozhodčích ("v boxu" - zapisovatele, časoměřiče apod.) Z důvodu omezené kapacity jednotlivých událostí je nutné se na akce registrovat na adrese https://rozhodci.stredoceskyhokej.cz/.

Výjimka z karantény pro profesionály a reprezentanty

Ministerstvo zdravotnictví schválilo na návrh Národní sportovní agentury výjimku pro profesionální sportovce, reprezentanty a ostatní členy nezbytné pro konání akce. Při cestách ze zemí s velmi vysokým a vysokým rizikem nebudou muset tito lidé do pětidenní karantény. Podmínkou jsou přísná bezpečnostní opatření a tzv. „bublina“. Více informací naleznete v tiskové zprávě na webu NSA.

Výkladové stanovisko k nouzovému stavu v oblasti sportu

Národní sportovní agentura zveřejnila výkladové stanovisko k nouzovému stavu v oblasti sportu. Jeho plné znění najdete zde.

Zasedání KVV

První zasedání KVV se koná v úterý 1. září od 15:30 na Strahově.

Nominace do VTM 2020-21

V dokumentech naleznete nominační formulář pro talentované hráče do VTM U15 a U14. Prosíme kluby o předání trenérům těchto kategorií a včasnému zaslání nominací – termín do 26.08.2020.

Informace SČH

Tabulky

Regionální liga juniorů
# Tým Z Skóre Body
1 HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 12 68:22 31
2 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Tygři Klášterec nad Ohří 11 64:34 23
3 HC Stadion Cheb HC Stadion Cheb 10 22:83 7
4 HC Čerti Ostrov HC Čerti Ostrov 13 28:67 3